Povedali ste o nás

Dátum: 05.10.2016

Vložil: Lucie Veselovská

Titulok: Hodnocení

Kdyby byla možnost dám těmto jesličkám i 10*. V mém životě to bylo jedno z dalších dobrých rozhodnutí, kde jsem se právě jim rozhodla svěřit to pro mě nejcennější. Nelituji, ale jak už to bývá i dobré a krásné věci v životě musí skončit, aby jsme mohli dát i ostatním dětem a rodičům možnost být v tomto úžasném kolektivu (protože kapacita dětiček je přece omezená ;-) )My už jsme povyrostli a tak už je čas jít dál.� Velké DĚKUJI patří paní ředitelce (pro nás tetě Mirce) a i celému jejímu kolektivu dalších hodných tetiček. Které vždy s úsměvem vítají každé ráno všechny dětičky <3 DĚKUJEME za milá slova, individuální přístup, věci které dělají z láskou a nad rámec svých tzv. "pracovních povinností". Jde vidět, že se jejich práce stala i koníčkem. Což nejlepší obraz Vám dají znát Vaše děti. Byli dny a nebylo jich málo kdy se tomu mému sluníčku nechtělo domů a chtěl si tam ještě hrát. DĚKUJEME za každé pohlazení, pomojkání, utišení, pofoukání drobných pádů, každý zábavný den, nové a nové aktivity, oslavy, pravidelné střetnutí, vše co jste nás naučili a hlavně za to že jste to VY! Máte možnost využití příspěvku od státu, tak proč toho nevyužit. Vedení jesliček Vám s tím určitě velmi rádo pomůže tak jako nám. DĚKUJEME ZKRÁTKA ZA VŠE. PS: druhé dítě jedině k Vám ♥♥♥♥

Odpovedať

—————

Dátum: 05.10.2016

Vložil: Mariana Kaščáková

Titulok: Hodnotenie

Ďakujeme jasličkám za krásne 2 roky - náš synček Damiánko tam bol šťastný a spokojný. Do škôlky išiel viac ako pripravený - naučil sa v jasliach všetko co potreboval - aj oveľa viac :-). Jasličky odporúčam všetkými desiatimi, prístup pani učiteliek bol na jednotku. Jasličky usporadúvajú veľa stretnutí s rodičmi a vystúpení detí počas roka. Špeciálne ĎAKUJEME patrí pani riaditeľke bez ktorej by tieto Jasle nebol tým čím sú :-)

Odpovedať

—————

Dátum: 05.12.2015

Vložil: Alexandra Pačutová

Titulok: Päť hviezdičiek :)

Detské jasle Mimi môžem zhodnotiť(aj za môjho synčeka, ktorý navštevoval Mimi jasličky 2 roky) skutočne na výbornú. Príjemné prostredie, milé tety učiteľky, super akcie, stretnutia - vystúpenia detí pre rodičov. Tieto jasličky môžem a budem odporúčať. Ďakujem za ne! :-)

Odpovedať

—————

Dátum: 21.10.2015

Vložil: Erika Hurtová

Titulok: poďakovanie

Neviem, ci sa dá dostatočne poďakovať niekomu, kto sa úžasne a hlavne s láskou staral o vaše dieťa. Ale aspoň takto, zo srdca ďakujem celému kolektívu MIMI JASLE za každý den, ktorý strávili s Olečkom, za každé prebalenie plienky, utretie soplikov, prezliekanie, uspavanie, pritúlenia, rozprávanie rozprávok, za všetky úžasne pesničky a hry. Za to, ze ste ho úžasne pripravili na nástup do materskej škôlky. PS: ak sa raz odvážim mať druhé dieťatko, prosím si rezervovať miestečko.

Odpovedať

—————

Dátum: 21.08.2014

Vložil: Pharmb696

Titulok: Good info

Very nice site!

Odpovedať

—————

Dátum: 14.04.2014

Vložil: Antonia Uchalova

Titulok: Jasličky

Velkeeeee Dakujem zato ze sa tak venujete detom,Karinka je v jaslickach sice kratko ale uz sa vela naucila a este vela nauci,s detickami si rozumie a tesi sa na ne kazdý den,aj na Pani ucitelky.Rozprava o Tomaskovi,Saske,Zarke,Oleckovi a Filipkovi a ostatmych detickach kazdy den!Od nastupu v jaslickach sa zmenila-je pokojnesia,rozumnejsia a samostatnejsia,dokaze sa kludne bez nervacenia hrat a neuteka mi na prechadzkach co bol nas velky problem.Sme radi ze sme ju dali do opatery prave Vám.Este raz Velka vdaka za mily pristup k nej..

Odpovedať

—————

Dátum: 04.10.2013

Vložil: Puškárová

Titulok: Poďakovanie

Veľké ĎAKUJEM personálu jasličiek. Keď náš synček začal chodiť do jasličiek, rozprával veľmi málo a nechcel opakovať slová - teraz sa pekne rozrozprával, síce niečomu nerozumieme, ale nakoniec (na Tomáškovú radosť) pochopíme :) Nemá súrodencov, preto sa každý deň teší na kamarátov v jasličkách od ktorých sa tiež veľa naučil. "Tety" učiteľky sú veľmi milé, pozorné, trpezlivé, starostlivé...no neviem si ich vynachváliť. Odnaučili ho od cumľa, začal sa viac "kamarátiť" s nočníkom, s plienkami máme ešte trochu problém, ale verím, že sa ich čoskoro zbavíme. Naučil sa toho naozaj veľa. Ešte raz ĎAKUJEME.

Odpovedať

—————

Dátum: 14.11.2013

Vložil: Detské jasle Mimi

Titulok: Re:Poďakovanie

Ďakujeme ... rovnako za všetky odkazy, sú pre nás veľmi povzbudivé:)

Len chceme dodať, že po mesiaci sa Tomáškovi "pusa nezastaví" a plienočky sme nadobro odložili :))))) Tešíme sa z neho :)

Odpovedať

—————

Dátum: 09.09.2013

Vložil: Monika Kurucová

Titulok: super jasličky a starostlivosť

Chcem sa celému personálu jasličiek poďakovať za úžasný prístup a starostlivosť.
V auguste sem začala chodiť naša ročná dcéra. Veľmi rýchlo sa adaptovala. Som udivená ako sa v jej veku osamostatňuje. Snaží sa sama jesť, umývať, nočník je u nás už bežná vec (pýta sa). Rada tancuje a na všetky tie detské riekanky hneď reaguje tancom, alebo kuje podkovičku, či skáče ako žabka. Za ten mesiac je to naša Šikulka. No najlepšie je to cez víkend, keď stojí pod dverami aj s mackom okolo krku a chce ísť ta-ta brrm-brmmm (akože autom).
Ďakujeme za skvelý pedagogický a ľudský prístup, za krátky čas vidieť veľa dobrého.

Odpovedať

—————

Dátum: 28.08.2013

Vložil: Katarína Trecáková

Titulok: Pochvala

Dakujeme personalu za profesionaly pristup k detickam, super opateru a pozornost, ktoru im venuju. Maly je plny novych zazitkov, rozrozpraval sa nam (sem tam aj po anglicky..), je samostatnejsi a to este nemal ani 2 roky ......

Odpovedať

—————

Kontakt

Detské jasle Mimi

Hronského 1184
093 01 Vranov nad Topľou


jasličky: 0948 909 878
riaditeľka: 0907 310 080